Karrier lehetőségek

Érdekel a megújuló energia világa? Szeretnél olyan munkát, ami a pénzkereset mellett társadalmilag is értéket teremt? Munkáddal szeretnél pozitív hatást gyakorolni a környezetre, a jövő technológiáit hasznosítva? És mindezt egy innovatív lendületes csapat tagjaként?

Villanyszerelő - Gödöllő

munkatársat keresünk.
Főbb feladatok, munkák:
  • Napelemmodulok rögzítése a tartószerkezeten, azok soros összekapcsolása, összeföldelése, kábelkötegelések végzése;
  • A napelemes rendszer invertereinek felszerelése, beüzemelése;
  • AC, DC dobozok készre szerelése;
  • Inverterek és a csatlakozási pont közötti villamos munkálatok, nyomvonalak kiépítése, erősáramú kábel vezetése, behúzása a szükséges mechanikai védelembe;
  • Solar kábelek vezetése, kötegelése, behúzása a szükséges mechanikai védelembe, csatlakozók telepítése, optimalizálók telepítése, kiosztása;
  • Napelemes rendszer egyenpotenciálra hozása, bekötése a fő földelőhöz;
  • Nyomvonalak vezetéséhez szükséges faláttörések;
  • Üzempróba, beüzemelés, távfelügyelet beállítása;
  • Raktárközi szállítások, anyagok deponálása;
  • Autó útnyilvántartás vezetése;
  • Napelemes rendszerhez kapcsolódó figyelmeztető matricák elhelyezése;
  • Telephelyen történő villamossági segédmunkálatok, építési feladatok elvégzése;
  • Aktív részvétel a munkaterület átvétel-átadásához kapcsolódó feladatokban;
  • A telepítés során tapasztalt változások dokumentálása;
  • Kivitelezési ütemterv betartása.
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • 1-3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Villanyszerelő végzettség
  • Naprakész szakmai tudás
  • Precíz, felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Utazási hajlandóság
  • "B" kategóriás jogosítvány
Az állás betöltésénél előnyt jelent:
  • Villanyszerelő munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Napelemes rendszerek ismerete
  • FAM végzettség
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem
  • Támogató munkahelyi légkör
  • Szakmai fejlődési lehetőség
Szükséges tapasztalat:
Szükséges nyelvtudás:
  • Nem igényel nyelvtudást
Munkavégzés helye:

Pest megye – Gödöllő

Foglalkoztatás jellege:

Határozatlan idejű, teljes munkaidős munkaviszony

"Jelentkezem" gombra kattintással kérjük küldje el a magyar nyelvű önéletrajzát.