Karrier lehetőségek

Érdekel a megújuló energia világa? Szeretnél olyan munkát, ami a pénzkereset mellett társadalmilag is értéket teremt? Munkáddal szeretnél pozitív hatást gyakorolni a környezetre, a jövő technológiáit hasznosítva? És mindezt egy innovatív lendületes csapat tagjaként?

Napelemes rendszer értékesítő

munkatársat keresünk.
Főbb feladatok, munkák:
  • Napelemes rendszereink értékesítése;
  • Bejövő igények, megrendelések feldolgozása;
  • Telefonos és személyes ügyfélkapcsolattartás;
  • Helyszíni felmérés előre szervezett útiterv alapján;
  • Szakmai tanácsadás;
  • Személyre szabott árajánlatok készítése asszisztensi segítséggel.
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • 2-3 év értékesítő munkakörben szerzett szakmai tapasztalat;
  • Minimum középfokú végzettség;
  • „B” kategóriás jogosítvány;
  • Logikus, komplex gondolkodásmód, meggyőző kommunikációs készség;
  • Önállóság és felelősségtudat;
  • Terhelhetőség és precizitás;
  • Folyamatos fejlődésre való igény és képesség;
  • Ügyfélközpontú szemléletmód;
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret, valamint CRM rendszer ismerete.
Az állás betöltésénél előnyt jelent:
  • Megújuló energiaforrások / energetika ismerete
  • Műszaki beállítottság, érdeklődés
  • Tanulmányok műszaki és/vagy gazdasági területen
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem
  • Teljesítményarányos bónusz jutalék
  • Juttatási rendszer: 13. havi juttatás, nyaralási támogatás
  • Bejárás (utazás) támogatás
  • Támogató munkahelyi légkör
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Aktív részvétel egy dinamikusan fejlődő cég növekedésében
Szükséges tapasztalat:
  • Minimum 2-3 év értékesítő munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
Szükséges nyelvtudás:
  • Nem igényel nyelvtudást
Munkavégzés helye:

Pest megye – Gödöllő

Foglalkoztatás jellege:

Határozatlan idejű, teljes munkaidős munkaviszony

"Jelentkezem" gombra kattintással kérjük küldje el a magyar nyelvű önéletrajzát.