Karrier lehetőségek

Érdekel a megújuló energia világa? Szeretnél olyan munkát, ami a pénzkereset mellett társadalmilag is értéket teremt? Munkáddal szeretnél pozitív hatást gyakorolni a környezetre, a jövő technológiáit hasznosítva? És mindezt egy innovatív lendületes csapat tagjaként?

Villamosmérnök

munkatársat keresünk.
Főbb feladatok, munkák:
  • Napelemes rendszerek tervezési folyamatában való aktív részvétel;
  • Kiviteli-és engedélyes tervdokumentáció összeállítása;
  • A projektekhez kapcsolódó anyaglisták összeállítása;
  • Helyszíni felmérésekben való aktív részvétel;
  • Műszaki támogatás nyújtása az Értékesítési Igazgatóság értékesítőinek, valamint a Kivitelezési osztálynak és a Társasággal kapcsolatban álló egyéb kivitelezőinek;
  • Szakmai kapcsolattartás a Társaság Kivitelezési osztályával és a Társasággal kapcsolatban álló egyéb kivitelezőkkel;
  • Teljeskörű műszaki támogatás nyújtása a Termelési és Koordinációs Igazgatóság részére;
  • A Társaság vállalatirányítási rendszerének naprakészen vezetése, a kapcsolódó fejlesztések előterjesztése.
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • 1 – 3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Felsőfokú műszaki (villamosmérnök vagy gépészmérnök) végzettség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • AUTOCAD programok használatában magabiztos jártasság
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Logikus, komplex gondolkodásmód
  • Alaposság és precizitás
  • Önállóság és felelősségtudat
Az állás betöltésénél előnyt jelent:
  • Tervezői jogosultság
  • Releváns szabvány és jogszabály ismeret
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem
  • Juttatási rendszer: 13. havi juttatás, nyaralási támogatás
  • Bejárás (utazás) támogatás
  • Támogató munkahelyi légkör
  • Szakmai fejlődés és előrelépés lehetősége
  • Aktív részvétel egy dinamikusan fejlődő cég növekedésében
Szükséges tapasztalat:
Szükséges nyelvtudás:
  • Nem igényel nyelvtudást
Munkavégzés helye:

Pest megye – Gödöllő

"Jelentkezem" gombra kattintással kérjük küldje el a magyar nyelvű önéletrajzát.