Karrier lehetőségek

Érdekel a megújuló energia világa? Szeretnél olyan munkát, ami a pénzkereset mellett társadalmilag is értéket teremt? Munkáddal szeretnél pozitív hatást gyakorolni a környezetre, a jövő technológiáit hasznosítva? És mindezt egy innovatív lendületes csapat tagjaként?

Beszerzési asszisztens

munkatársat keresünk bővülő csapatunkba.
Főbb feladatok, munkák:
  • Árajánlatok kérése, projektárazási feladatokban való részvétel;
  • Beszerzési megrendelések készítése, teljesítések ellenőrzése;
  • Számlaeltérések kezelése, kérdés esetén szállítóval történő egyeztetés;
  • Folyamatos kapcsolattartás, kommunikáció a beszállítóinkkal és partnereinkkel;
  • A Beszerzésen felmerülő operatív feladatok elvégzése;
  • Beszerzési dokumentumok kezelése, adatok begyűjtése, szerződések adminisztratív kezelése, elemzések készítése;
  • Szerződésekből való lehívás koordinálása;
  • Adatszolgáltatások-, kimutatások-, statisztikák készítése és azok kommunikációja a vezetője felé;
  • Reklamációk kezelése;
  • Készletszintek figyelése;
  • Beszerzők napi munkájának szakmai támogatása;
  • Raktár nyilvántartó szoftver használata a raktározási feladatok ellátása érdekében.
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Műszaki területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • Aktív részvétel a csapat munkájában
  • Precizitás, proaktivitás, felelősségteljes, minőségi munkavégzés
  • Asszertív kommunikáció szóban és írásban
Az állás betöltésénél előnyt jelent:
  • Angol kommunikációképes nyelvtudás írásban és szóban
  • „B” kategóriás jogosítvány
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai fejlődési lehetőségek
  • Dinamikus, innovatív környezet
  • Változatos és felelősségteljes feladatok
Szükséges tapasztalat:
  • 2 év releváns szakmai tapasztalat
Szükséges nyelvtudás:
  • Nem igényel nyelvtudást
Munkavégzés helye:

Bács-Kiskun megye - Baja

Foglalkoztatás jellege:

Határozatlan idejű, teljes munkaidős munkaviszony

"Jelentkezem" gombra kattintással kérjük küldje el a magyar nyelvű önéletrajzát.